Mládež

Volejbalová přípravka v Hlinsku

Sportovní klub odbíjené v Hlinsku díky velké podpoře Domu dětí a mládeže úspěšně

dokončil 1. Sezónu volejbalové přípravky.

Číst dál...

Nábor mládeže!

SKO Hlinsko hledá nové hráčky volejbalu!

Číst dál...

Naše mládež v roce 2017

V roce 2017 se naše mládež zúčastnila celkem 8 turnajů série HAVLBALL. Jak jsme na turnajich dopadli si můžete přečíst v následujícím shrnutí.

Číst dál...

4 HAVBALL 25.9.2016 v Hlinsku

V neděli 25.9.2016 

jsme uspořádali na hlineckých kurtech turnaj barevného volejbalu ze série 4 HAVLBALL. Do turnaje bylo přihlášeno celkem 11 týmů (Přibyslav, Štoky, Bezděkov, Hlinsko, Havlíčkův Brod - přípravka, Chotěboř), takže se po hlineckých kurtech běhalo téměř 50 malých volejbalistů. Začátek turnaje byl naplánován na 9. hodinu, sraz pořadatelů byl podstatně dříve, aby bylo pro malé sportovce vše připraveno. 

Číst dál...

Turnaj ze série 4 HAVLBALL již 25.9.2016 v Hlinsku

V neděli 25.9.2016 se na hlineckých kurtech uskuteční 1.turnaj soutěže 4 HAVLBALL (minivolejbal) v sezoně 2016 / 2017. Turnaj startuje v 9. hodin, přijďte se podívat a povzbudit hlinecké volejbalové naděje!

Číst dál...

Nábor děvčat druhého stupně ZŠ

Pořádáme nábor pro děvčata druhého stupně ZŠ (i nižšího stupně gymnázia).

Tréninky jsou každé pondělí a středu od 15:30 do 17:00 v tělocvičně Gymnázia K. V. Raise.

Více informací najdete v článku.

Číst dál...

4 HAVLBALL: Turnaj na domácí půdě

V neděli 22. května jsme měli čest uspořádat na kurtech v Hlinsku turnaj ve volejbale čtveřic, který je součástí soutěže s názvem 4 HAVLBALL 2015/16.

Číst dál...

2 HAVLBALL: Bezděkov

V sobotu 21. května proběhl předposlední turnaj dvojic v této sezoně, jehož pořadatelem byl TJ Sokol Bezděkov. Turnaje se zúčastnilo 19 párů, které byly rozděleny do čtyř skupin.

Číst dál...

2 HAVLBALL: Senzační druhé místo v Havlíčkově Brodě!!!

V neděli 6. března proběhl další z řady turnajů modrého minivolejbalu s názvem HAVLBALL. Tentokrát se pořádání turnaje ujal Sokol a Jiskra Havlíčkův Brod a již tradičně na něm nechyběly reprezentantky SKO Hlinsko.

Číst dál...

2 HAVLBALL: Šesté místo ve Světlé nad Sázavou

Soutěž modrého Havlballu dvojic pokračovala v sobotu 20. 2. ve Světlé nad Sázavou. Hlinsko na turnaji reprezentoval pouze jeden tým ve složení Anežka Břízová, Lucie Klasová a Zuzana Holfeuerová.

Číst dál...