Utkání žen s Litomyšlí

V neděli 31.5. odehrály hlinecké volejbalistky na domácí půdě utkání se soupeřem z Litomyšle. Síly byly po celou dobu velmi vyrovnané. V prvním utkání zvítězily naše hráčky 3:2, v druhém se situace obrátila a podlehly Litomyšli 2:3. Hlinsko tak získalo 3 body.

Utkání žen s prvním týmem tabulky

V sobotu 9.5. se hlinecké volejbalisty utkaly se soupeřem z Lanškrouna. Vzhledem k tomu, že byla zdravotní situace hráček špatná, musely nastoupit opět pouze v šesti hráčkách. Přestože byly sety velmi vyrovnané, tak si naše volejbalistky neodvezly domů žádný bod. Obě utkání skončila 0:3. Další zápas se bude konat v sobotu 23.5. v Moravské Třebové.

Zahájení sezony 2014/2015

Volejbalistky letos zahájily sezonu později. První dvojzápas odehrály tuto neděli 14.9. Nastoupily proti družstvu ze Žichlínka.

Číst dál...

Poslední zápas sezony

Volejbalistky odehrály o víkendu poslední utkaní jarní části soutěže s Přeloučí, ve kterém získaly dva body za výhru v tiebreaku. I díky těmto bodům obsadily celkově obsadily 4. místo z 9 soutěžních týmů, což je posun o dvě místa nahoru oproti loňskému umístění.

Vítězství na domácí půdě

V sobotu odehrály volejbalistky Hlinska zápas s družstvem Slatiňan. V tropických podmínkách svedly nejprve pětisetovou bitvu, kterou zakončily vítězně 3:2. Ve druhém zápase vyhrálo Hlinsko poměrem 3:1. V tabulce si tak po sobotním vítězství připíší 5 bodů. Příští týden je čeká poslední zápas s Přeloučí.

O víkendu dvě výhry

V sobotu odehrály volejbalistky zápas s Hvězdou Pardubice a v neděli je čekalo utkání v Holicích. V sobotním zápase získaly 2 body, kdy vyhrály první zápas 3:2, ve druhém na soupeřky nestačily a prohrály 0:3. Z Holic si dovezly 3 body, první zápas skončil 3:1 pro hlinecké volejbalistky, ve druhém však 0:3 prohrály. V sobotu 7.6. v 10 hodin odehrají na domácí půdě zápas s volejbalistkami ze Slatiňan.

Dvě vítězství v Pardubicích

V sobotu 24.5. zamířily volejbalistky do Pardubic. Do zápasu nastoupily s plným nasazením sil a soupeřkám nedaly šanci. Oba zápasy skončily 3:0. V příštím týdnu se volejbalistky utkají na domácí půdě s dalším týmem Pardubic.

Následující utkání

Příští víkend je volejbalová pauza, 24.5.odehrají volejbalistky zápas v Pardubicích.

Druhý volejbalový víkend v jarní sezoně

Dne 9.5. získaly volejbalistky celkem 5 bodů, Nasavrky porazily dvakrát, v prvním zápase 3:2, ve druhém bylo jejich vítězství jednoznačnější: 3:1.

Další utkání proběhlo následující den. V nedělním zápase nezískaly volejbalistky žádný bod. S Chrudimí, která je v tabulce na prvním místě, prohrály první zápas 0:3. Do druhého nastoupily bojovněji a sety se rozhodovaly až v koncovce. Nakonec však prohrály 1:3.

Zahájení jarní soutěže

Volejbalistky zahájily jarní část soutěže dvojzápasem s Třemošnicí. A hned v prvním kole musely otestovat svoji fyzičku, protože obě utkání se rozhodla až v pátém setu. První zápas hlinecké volejbalistky prohrály 2:3, ve druhém vybojovaly vítězství 3:2.