4 HAVLBALL: Turnaj na domácí půdě

V neděli 22. května jsme měli čest uspořádat na kurtech v Hlinsku turnaj ve volejbale čtveřic, který je součástí soutěže s názvem 4 HAVLBALL 2015/16.

Pravidla volejbalu čtveřic se od klasického volejbalu liší pouze počtem hráčů v poli, rozměrem hřiště a tím, že jednotlivé zápasy jsou časově vymezeny.

Turnaje se zúčastnilo celkem devět družstev, a to po jednom z Hlinska, z Chotěboře, ze Světlé nad Sázavou a ze Štoků, dvě z Havlíčkova Brodu a tři z Přibyslavi. Během turnaje bylo odehráno bez mála čtyřicet zápasů, kdy každý trval 15 minut.

Za tým SKO Hlinsko bojovala Anežka Břízová, Kristýna Picková, Lucie Klasová, Nikola Sajfrová a Zuzana Holfeuerová. Ačkoliv děvčata hrála svůj první turnaj ve čtveřicích, prezentovala se velmi pěknou a bojovnou hrou plnou napínavých výměn. Bohužel nevynucené chyby na začátku zápasů pomohly soupeřům získat rozhodující náskok, který se našim děvčatům nepodařil v průběhu utkání smazat a se dvěma výhrami a šesti porážkami obsadila konečné sedmé místo.

Turnaj suverénně ovládl tým TJ Jiskra Havlíčkův Brod C, druhé místo obsadily reprezentantky Gymnázia Chotěboř a na bronzové příčce skončilo družstvo ZŠ Přibyslav A.

Velké poděkování patří Adle Vackové, Lídě Křížové, Marcelovi Klasovi, Martině Holfeuerové, Jitce Vackové, Michalovi Vackovi a Pavlovi Šustrovi, kteří pomohli turnaj připravit a přispěli k jeho hladkému průběhu.

 

Napsal Lenka Juklová

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit