Muži

Aktuality od mužů

Dva hrací víkendy za námi, takže nastal čas na trochu bilancování.

Číst dál...

Na vítězné vlně

V prvním domácím zápase jsme v neděli 21. 10. 2018 přivítali neoblíbeného soupeře z Litomyšle

Číst dál...

Skvělý začátek sezony

V sobotu 13.10.2018 jsme zahájili novou sezonu krajského přeboru první třídy pardubického kraje. Los nám přisoudil cestu k loňskému účastníkovi druhé ligy do Chvaletic.

Číst dál...

Krajský přebor mužů začíná 13.10.2018 ve Chvaleticích

Dne 13.10.2018 začne další sezona krajského přeboru první třídy mužů. Sezonu zahájíme na horké půdě ve Chvaleticích

Číst dál...

Letní turnaje 2018

Během léta se mužská složka zúčastnila několika tradičních turnajů. Jak se v nich týmu dařilo si můžete přečíst dále.

Číst dál...

Vítězství v Litomyšli

Předposlední kolo letošní sezony se nám vydařilo. Z Litomyšle jsme po výsledcích 3:2 a 3:0 přivezli krásných 5 bodů a stále jsme ve hře o 3. místo v tabulce. Rozhodne se v posledním kole, kdy nás v Ústí nad Orlicí čeká zápas pro Kerharticím. 

Mocně finišujeme

Sérii zápasů s mužstvy z chvostu tabulky jsme zakončili včerejším domácím zápasem proti Hronovu. Po výsledcích 3:2 a 3:0 si do tabulky připisujeme 5 bodů. V posledních 3 kolech jsme z 18 možných získali 17 bodů, což je skvělý výsledek. Včerejší zápas odehrálo naprosté torzo naší soupisky, kdy jsme oba zápasy odehráli v 6 lidech. Poslední dvě kola v této sezoně odehrajeme na palubovkách soupeřů.

Číst dál...

Z Pardubic vezeme pouhé dva body

Bohužel proti Pardubicím se nám dlouhodobě špatně hraje, což jsme potvrdili také o tomto víkendu. Oba zápasy jsme po totálním kolapsu prohráli 3:2, když jsme v obou zápasech vedli již 2:0. Bohužel nedá se nic dělat, příští víkend máme v Hlinsku ideální šanci na nápravu, když přivítáme vedoucí tým soutěže Lanškroun. Začátek klasicky v hale gymnázia v 10:00.

Proti Rybníku se nám nedařilo

Proti neoblíbenému soupeři z Rybníku se nám bohužel nedařilo a po prohrách 3:0 a 3:1 jsme se propadli na 6. místo v tabulce. Nicméně máme pořád zápasy s Hronovem a Letohradem k dobru. V sobotu 3.2.2018 zajíždíme do Pardubic, tak nám drže palce.

Číst dál...

Posunujeme se na 3. místo v tabulce

V neděli 14.1.2018 jsme začali druhou polovinu soutěže KP1 Pardubického kraje. 

Číst dál...