Aktuality

Vítězství na turnaji ve Slatiňanech

V sobotu 16.12.2017 jsme se zúčastnili tradičního turnaje ve Slatiňanech. Zajímavostí tohoto turnaje je společná soutěž mužů a žen, kdy se výsledky obou družstev počítají společně. Konec roku jsme si zpříjemnili tím, že jsme tento turnaj celkově vyhráli :)

Číst dál...

Mužský volejbal pokračuje v Hlinsku již 6. sezonou

I nadále se mužská složka účastní krajského přeboru 1. třídy v Pardubickém kraji. Letos se soutěže spolu s námi účastní i 3 týmy z Královehradeckého kraje, ve kterém tato soutěž v loňském roce zanikla. Celkem se spolu s námi má soutěž 10 týmů.

Číst dál...

Turnaj smíšených družstev v Hlinsku

V sobotu 10.9.2016 se za krásného letního počasí uskutečnil nultý ročník turnaje smíšených týmů nazvaný Mariuzs cup. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů. Šlo dokonce o turnaj mezinárodní, protože díky Mariuzsi Trochovi se turnaje zúčastnili také hosté až z Polska. Celý turnaj vyhrálo družstvo s názvem Puš složené převážně z hlineckých hráčů.

Číst dál...

Aktuální výsledky družstva žen

V nedělui 26.4 2015 zahájily hlinecké volejbalistky jarní část sezony. V prvním zápase po dlouhé zimní přstávce se na domácí palubovce utkaly s hráčkami ze Žichlínku. Soupeř byl však po zimě velmi dobře připraven a našim hráčkám nedal velkou šanci. Naneštěstí se ve třetím setu stal úraz hráčce Lence Juklové a zbytek utkání tak musel pokračovat bez ní. Obě utkání podlehly hlinecké volejbalistky soupeři 0:3.

Číst dál...