Aktuality

Přátelské utkání extraligových týmu v Hlinsku

V pátek 23. 2. 2024 se v Hlinsku odehraje historicky první utkání týmů hrajících nejvyšší volejbalovou soutěž v České republice - Volejbal Brno a Fatra VSC Zlín.

Číst dál...

Přerušení všech volejbalových soutěží

Na základě rozhodnutí Českého volejbalové svazu jsou všechny soutěže přerušeny.

Více informací přímo na webu cvf.cz: http://www.cvf.cz/cvs/zpravy/preruseni-vsech-volejbalovych-soutezi-21206.html

Vítězný vstup mužů do roku 2020

V neděli 19.1.2020 jsme odehráli první domácí zápas v roce 2020, kdy jsme přivítali soupeře z Litomyšle. Po předchozím výsledku 3:1 a 0:3 proti Kerharticím jsme potřebovali naplno bodovat, abychom si upevnili 4. místo v tabulce.

Číst dál...

2. ročník vánočního turnaje pro členy a přátele oddílu SKO Hlinsko

V pondělí 30. 12. 2019 jsme uspořádali již tradiční 2. ročník vánočního turnaje pro členy a přátele oddílu SKO Hlinsko.

Číst dál...

Vítězství na vánočním turnaji ve Slatiňanech

Torzo našeho mužského týmu doplněného o nadějného hráče domácího týmu dnes vyhrálo tradiční vánoční turnaj ve Slatiňanech 

Číst dál...

Životní jubileum Romana Širůčka

Během domácího zápasu proti Rybníku došlo k předání pamětní medaile a blahopřání k jubilejním 70. narozeninám dlouholetému aktivnímu hráči, trenérovi a členu SKO Hlinsko Romanu Širůčkovi.

Ještě jednou gratulujeme a přejeme hodně zdraví!

 

Valná hromada SKO Hlinsko

POZVÁNKA na valnou hromadu Sportovní klub odbíjené Hlinsko, o.s.

Číst dál...

Vítězství na turnaji ve Slatiňanech

V sobotu 16.12.2017 jsme se zúčastnili tradičního turnaje ve Slatiňanech. Zajímavostí tohoto turnaje je společná soutěž mužů a žen, kdy se výsledky obou družstev počítají společně. Konec roku jsme si zpříjemnili tím, že jsme tento turnaj celkově vyhráli :)

Číst dál...

Mužský volejbal pokračuje v Hlinsku již 6. sezonou

I nadále se mužská složka účastní krajského přeboru 1. třídy v Pardubickém kraji. Letos se soutěže spolu s námi účastní i 3 týmy z Královehradeckého kraje, ve kterém tato soutěž v loňském roce zanikla. Celkem se spolu s námi má soutěž 10 týmů.

Číst dál...

Turnaj smíšených družstev v Hlinsku

V sobotu 10.9.2016 se za krásného letního počasí uskutečnil nultý ročník turnaje smíšených týmů nazvaný Mariuzs cup. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů. Šlo dokonce o turnaj mezinárodní, protože díky Mariuzsi Trochovi se turnaje zúčastnili také hosté až z Polska. Celý turnaj vyhrálo družstvo s názvem Puš složené převážně z hlineckých hráčů.

Číst dál...