4 HAVBALL 25.9.2016 v Hlinsku

V neděli 25.9.2016 

jsme uspořádali na hlineckých kurtech turnaj barevného volejbalu ze série 4 HAVLBALL. Do turnaje bylo přihlášeno celkem 11 týmů (Přibyslav, Štoky, Bezděkov, Hlinsko, Havlíčkův Brod - přípravka, Chotěboř), takže se po hlineckých kurtech běhalo téměř 50 malých volejbalistů. Začátek turnaje byl naplánován na 9. hodinu, sraz pořadatelů byl podstatně dříve, aby bylo pro malé sportovce vše připraveno. 
Po úvodním slově hlavní organízátorky Lenky Juklové se již na nic nečekalo a začalo se rovnou hrát. Jeden zápas trval vždy 15 minut s přestávkou na výměnu stran. Účastníci byli rozlosováni do dvou skupin (skupina A se šesti týmy, sk. B s pěti týmy), ve kterých se bojovalo systémem každý s každým. Na základě výsledků základní skupiny následovalo čtvrtfinále a další zápasy o umístění na 9. - 11. místě.
 
Po odehrané základní skupině se do semifinále turnaje probojovaly týmy TJ Sokol Bezděkov A, TJ Sokol Bezděkov B, TJ Sokol Štoky a k radosti přítomných fanoušků také domácí tým SKO Hlinsko. Semifinálové dvojice byly následující TJ Sokol Bezděkov A se utkal s domácími SKO Hlinsko , TJ Sokol Bezděkov B potom s týmem TJ Sokol Štoky.  Obě semifinále přinesla nabínavé souboje o každý míč, úspěšnější byly nakonec týmy TJ Sokol Bezděkov A a domácí SKO Hlinsko, na které čekal finálový zápas. Týmy Bezděkova B a Štoků se utkali "pouze" o bronzovou přičku.
 
Finále přihlížela početná skupina fanoušků, která hnala domácí mladé hráče za vítězstvím. Bohužel se projevila větší zkušenost hráček Bezděkova, které po boji finále vyhrály. V zápasu o 3. místo byl následně úspěšnější tým TJ Sokol Štoky, který porazil Bezděkov B nejtěsnějším možným rozdílem jednoho bodu. Pořadí na prvních 4 místech bylo následující:
  1. TJ Sokol Bezděkov A
  2. SKO Hlinsko
  3. TJ Sokol Štoky
  4. TJ Sokol Bezděkov B
 Celým turnajem nás provázelo příjemné slunečné počasí, občerstvení bylo k radosti dětí i rodičů zajištěno v blízkém stánku u fotbalového hřiště (děkujeme) a celý turnaj proběhl bez vážnějších problémů. Věříme, že nešlo o poslední turnaj, který jsme mohli u nás v Hlinsku uspořádat a už teď se těšíme na další!
 
Několik fotek z turnaje naleznete na našem Facebooku (není nutná registrace): https://www.facebook.com/volejbalHlinsko/photos/?tab=album&album_id=1364422650242214
 
Velký díky patří organizátorkám a organizátorům z řad členů SKO Hlinsko, jmenovitě Lenka Juklová, Ludmila Křížová, Adéla Vacková, Linda Vojancová, Michal Půža, Marcel Klas, Tomáš Jirmásek, Václav Málek.
  
Výsledky a program celé série HAVLBALL potom naleznete na oficiálním webu http://www.havlball.cz/
Napsal Václav Málek

Komentáře  

#2 Demi 2017-05-10 12:54 Citovat
You can also create assets for the pals!

Check out my homepage - simcity
buildit cheats Android
#1 Jerrod 2017-05-09 15:05 Citovat
On this entry, we converse to Inka Vikman , Senior Producer and Live Service Lead for SimCity
BuildIt at EA's Helsinki studio, concern ing the 2014 metropolis builder.


Look at my web site simcity buildit free simcash

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit