Úspěšné zakončení první poloviny soutěže mužů

S rokem 2017 jsme se v neděli 17.12.2017 rozloučili jak se sluší a patří. Hostili jsme neoblíbeného soupeře z Kerhartic. 

Číst dál...

V Letohradu bez ztráty kytičky

Předposlední zápas roku 2017 nám vyšel na výbornou. I přes utrápený výkon jsme si z dalekého Letohradu přivezli 6 bodů po výsledcích 3:0 a 3:0. Nyní se můžeme v klidu připravit na přímý souboj o 4. místo proti Kerharticím, které přivítáme v Hlinsku v neděli 17.12.2017

Zápas s Hronovem odložen

Plánovaný zápas proti Hronovu je přeložen z 3.12.2017 na 11.3.2018

Z Chocně bez bodu

V neděli 23.10.2016 odstartovala v pořadí již 6. sezona KP1 můžu ve volejbalu. A šlo o opravdu ostrý start, protože nás rozlosování vyslalo do volejbalově neoblíbené Chocně.

Číst dál...

Vánoční turnaje 2015

V průběhu Vánočních svátků jsme se zúčastnili 2 turnajů, abychom ani mezi svátky nezaháleli :)

Číst dál...

Hlinsko překvapilo hosty z Chocně

První únorový den jsme v hale hlineckého gymnázia přivítali v té době 2. tým tabulky, Choceň. Povzbuzeni výsledkem z předchozího zápasu v České Třebové jsme s optimismem vyhlíželi nedělní zápas. Nezbývá než dodat, že optimismus byl na místě!

Číst dál...

Hlinecké probuzení v České Třebové

V neděli 25.1.2015 jsme se vydali na nejdelší cestu v rámci soutěže KP-1 do "Mekky" volejbalu v Pardubickém kraji - do České Třebové.

Číst dál...

První utkání v novém roce

V neděli 11. 1. 2015 se v tělocvičně Gymnázia K. V. Raise uskutečnil první domácí zápas v novém roce ve volejbalové soutěži krajského přeboru mužů 1. třídy, čímž byla odstartována jarní část po vánoční přestávce. Domácí celek přivítal nevyzpytatelného soupeře z Pardubic, kterému měl vracet jednu porážku z jeho palubovky.

Číst dál...

Druhé utkání, opět venku!

V sobotu 18.10. jsme se odebrali na soutěžní dvojutkání do Litomyšle, kde nás čekal jeden z favoritů celé soutěže tohoto roku a po prvním kole 100% tým. V týmu proti minulému utkání došlo k 3 změnám ve složení a to hned na důležitém postu nahrávače, kde A. Veselého vystřídal O. Dvořáček, neboť se nemohl zúčastnit z pracovních důvodů. Dále poprvé v sezóně se k týmu připojil zkušený Zdeněk Kerbr, dříve hrající i 2. ligu za tým Přibyslavi. Ze zdravotních důvodů se nemohl zúčastnit Michal Kováč, který utrpěl zranění v týdnu na tréninku a přejeme mu brzké uzdravení. Nejistý byl start Tomáše Jirmáska, který sice s týmem odcestoval na zápas, ale pouze v roli střídajícího hráče, neboť ho trápilo nachlazení a teplota. Naše sestava tak čítala ve skutečnosti pouze 6 hráčů, což pravda nebylo moc.

Číst dál...

Nová sezóna začala! Úspěšně!?

fesaci2014

Po několikaměsíční pauze jsme v sobotu 11.10. vstoupili do nového ročníku volejbalového  krajského přeboru 1. třídy Pardubického kraje. V týmu se během letní pauzy odehrálo několik  změn v kádru. Pro podzimní část nás opustil  Venda Málek, dále pak z pracovních důvodů Miloš Odvárka, kterého snad brzy přivítáme zpět mezi námi. Naopak do mužstva přibyl odchovanec volejbalu z Chrudimě a Slatiňan Michal Kováč a Zdeněk Kerbr, které tímto oficiálně vítáme mezi námi a doufáme, že se jim bude v našem pohodovém kolektivu líbit.

Číst dál...