Aktuality

Mužský volejbal pokračuje v Hlinsku již 6. sezonou

I nadále se mužská složka účastní krajského přeboru 1. třídy v Pardubickém kraji. Letos se soutěže spolu s námi účastní i 3 týmy z Královehradeckého kraje, ve kterém tato soutěž v loňském roce zanikla. Celkem se spolu s námi má soutěž 10 týmů.

 Do konce první poloviny soutěže chybějí poslední dva zápasy (zápas s Hronovem byl odložen). V letošní sezoně jsme přivítali dva nováčky ze Slatiňan - Džana Nadžakoviče a Filipa Zímu. Oba dva se velmi rychle zapojili do kolektivu a jsou přínosem pro celý tým. Po dlouhé době můžeme trénovat v 10 až 12 lidech, což se postupně projevuje na kvalitě naší hry.

Bohužel výsledky jsou prozatím jako na houpačce. V letošní sezoně je poznávacím znamením našeho týmu nestabilní  výkonnost, kdy se nám vždy jeden ze zápasů podaří a nedáme soupeři šanci, ve druhém se však trápíme. Takto dopadly např. zápasy v Ústí nad Orlicí proti Rybníku a v Červeném Kostelci. Pokud se nám podaří udržet stejně vysokou výkonnost v obou zápasech, bude to stačit na lepší než současné 5. místo v soutěži. 

Do konce první poloviny nám chybí odehrát zápasy v Letohradu a doma proti Kerharticím. Naším cílem je zisk 12 bodů, které by nám pomohli posunout se v umístění výše do první poloviny tabulky.

Tabulku a výsledky můžete nalézt na webu cvf.cz: http://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=PA-M1#rozpis1

Chceme vás proto pozvat v neděli 17.12.2017 na poslední domácí zápas v této sezoně, kdy přivítáme atraktivního soupeře z Kerhartic.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit