Aktuality

Aktuální výsledky družstva žen

V nedělui 26.4 2015 zahájily hlinecké volejbalistky jarní část sezony. V prvním zápase po dlouhé zimní přstávce se na domácí palubovce utkaly s hráčkami ze Žichlínku. Soupeř byl však po zimě velmi dobře připraven a našim hráčkám nedal velkou šanci. Naneštěstí se ve třetím setu stal úraz hráčce Lence Juklové a zbytek utkání tak musel pokračovat bez ní. Obě utkání podlehly hlinecké volejbalistky soupeři 0:3.

Následující víkend, opět v neděli 3.5. se hlinecké volejbalistky utkaly opět na domácí půdě se soupeřem z Poličky. Hlinsko nastoupilo pouze v šesti hráčkách. Především v sestavě chyběla hlavní náhrávačka Adéla Vacková. I přes malé zmatky v postavení se naše hráčky brzy srovnaly a Poličku v prvním utkání porazily 3:2. V druhém utkání byly síly taktéž velmi vyrovnané, ale Hlinsko podlehlo Poličce 2:3. Z nedělního zápasu si hlinecké volejbalistky odnesly 3 body.

Následující víkend, konkrétně v sobotu 9.5 se naše volejbalistky vydají bojovat o body do dalekého Lanškrouna. Fotky jsou ze zápasu s Poličkou.

Autorka: Pavla Sodomková

 

 

 

 

Komentáře  

#1 Wsvpot 2023-05-25 03:22 Citovat
cheap tadalafil pills buy cialis online male erection pills

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit